Uzatvárateľné prepravné boxy


Nech už sa zaoberáte skladovaním a logistikou akéhokoľvek tovaru, materiálu či výrobkov, na ich uskladnenie potrebujete mať kvalitné prepravné boxy. Úložné boxy nájdu svoje využitie v rôznych odvetviach, nie len priemyselnom, automobilovom, ale taktiež aj potravinárskom, kozmetickom či farmaceutickom.

prepravné boxy

Vďaka univerzálnemu využitiu sa do nich môžu bezpečne uložiť potraviny, súčiastky a ďalšie materiály. Navyše plastové úložné boxy s vekom poskytujú počas skladovania a prepravy dôkladnú ochranu pred znečistením z okolitého prostredia. Skladovacie boxy sa vyrábajú z kvalitného plastového materiálu, ktorý je prispôsobený na extrémne podmienky. Pevný plast je špecificky určený na náročnú výrobu a jeho životnosť dosahuje niekoľko rokov, čím sa podporuje všestranné využitie vo viacerých druhoch odvetvia. Obrovskou výhodou nie len pre logistický priemysel, ale aj pre planétu a životné prostredie je fakt, že plastové boxy sú recyklovateľné a po ich opotrebovaní sa spracujú a využijú znovu na výrobu ďalších boxov.

boxy s vekom

Aj napriek vysokej odolnosti plastového materiálu, z ktorého sa prepravné boxy skladajú sú ľahké, aby sa s nimi lepšie manipulovalo. Úložné boxy sú zároveň rezistentné aj proti chemikáliám a iným agresívnym látkam, aby ich bolo možné využiť naozaj na prepravu aj pre chemický priemysel. Rovnako im nehrozí ani poškodenie pri uskladnení v iných tepelných rozlíšeniach prostredia a zvládnu ochladenie do mínusových teplôt, ako aj oteplenie a vyššie teploty. Na každom úložnom boxe sa nachádza aj priestor, ktorý je určený pre označenie, nalepenie etikety či napísanie popisu, čo zabezpečí jednoduchú prehľadnosť. Taktiež je možné jednotlivé boxy zakúpiť v niekoľkých farebných prevedeniach, čo rovnako umožní zjednodušenie prehľadnosti v ich obsahu. Okrem toho je výhodou prepravných boxov i možnosť zaobstarania vo viacerých veľkostiach, takže sa dajú prispôsobiť veľkostne čomukoľvek, čo v nich plánujete skladovať.