Zábradlie, ktoré Vám dodá svetlo


Plánujete rekonštrukciu a prajete si vymeniť staré a nemoderné zábradlie na schody Lmmont niečím novým moderným a štýlovým? Ste tu správne. Ponúkame Vám krásne zábradlie na schody, ktoré Vám príjemne presvetlí priestor a zároveň zaručí bezpečnosť. Ponúkame Vám sklenené zábradlie na schody. Toto zábradlie je nadčasové a hodí sa viac menej do každého štýlu domácnosti. Získajte moderné a nadčasové zábradlie a prevzdušnite svoj priestor. Sklenené zábradlie na schody Vám nebude pôsobiť nijako rušivo, skôr naopak. Zapadne do Vášho interiéru a dodá mu svetlo a priestor. Otvorte svoj priestor a voľne dýchajte.

priestranné schodisko

Ohúrite ním nejednu návštevu a získate moderný dizajnový kúsok do Vášho domova. Samozrejme bezpečnosť je na prvom mieste preto sa netreba obávať skleneného zábradlia na schody. Sklo je vysoko tvrdené a teda dostatočne odolné proti samotnému rozbitiu a taktiež je odolné voči mechanickému poškodeniu. Čo sa bezpečnosti týka, ak by aj došlo k jeho rozbitiu, nijako neublíži. Sklo pri rozbití bude roztrúsené na milión drobných čiastočiek, ktoré neporežú. Toto sklenené zábradlie ponúka dva typy pre jeho kotvenie.

bodové úchyty-štandardne sú tieto bodové úchyty dodávané v prevedení povrchovej úpravy- nerez.

hliníkové profily– tieto možnosti kotvenia skleneného zábradlia sú priam nekonečné. Je možné samotné sklo ukotviť priamo z čela alebo zvrchu, no najčistejší a najlepšie vyzerajúci efekt je pri zapustení hliníkového profilu priamo do podlahy, kde tak samotné uchytené sklo bude akoby vystupovať priamo z dlážky.

staré schodisko

Taktiež Vám ponúkame sklenené steny s funkciou zábradlia, kde pri týchto stenách je ukotvenie samotných sklenných tabúľ od podlahy a tie sú následne prevýšené nad schodisko, čím vytvoria sklenenú stenu a zároveň schodiskové zábradlie v jednom plynulom prechode. Či sa rozhodnete pre bodové úchyty alebo pre hliníkové profily, pomocou skleneného zábradlia na schody získate krásny moderný a nadčasový dizajn.