Senzuálne masáže v Bratislave


Pociťujete únavu, máte problém prebrať svoje telo k životu a túžite sa dokonale uvoľniť? Možno je práve načase vyskúšať naše tantrické a senzuálne masáže Bratislava. Ich úlohou je navodenie nielen fyzického zážitku, ale aj duchovnú a psychickú rovnováhu celého tela. Tantrická či senzuálna masáž Vám pomôže objaviť energetické a zmyslové body na tele pomocou celotelovej masáže. Pri oboch typoch masáží zažijete rozkoš a zmyselnosť, o ktorú sa postarajú naše profesionálne masérky/maséri. Upozorňujeme, že v salóne neposkytujeme sexuálne služby. Zároveň z hygienických dôvodov masáže neposkytujeme ľuďom s vírusovými alebo kožnými ochoreniami a ľuďom pod vplyvom alkoholu.

tantra

Tantrická masáž vs Senzuálna masáž

Aj keď oba typy masáží majú veľa spoločného, predsa sa v niečom líšia. Tantrická masáž Vám navyše prináša aj sexuálny zážitok, rieši problémy s potenciou, odbúrava stres, pomáha s nízkym sebavedomím a skvalitňuje sexuálny život. Zahrňuje tiež masáž intímnych partií pre čo najlepší erotický zážitok, ktorý si môžete vychutnať v hlavnom meste v Bratislave.

Ako tantrická/senzuálna masáž prebieha

Pre začatia masáže je vhodné objednať sa min. 1 hodinu vopred. Po vstúpení do tantra štúdia Vás privíta príjemný personál Bratislava Tantra a Vaša vyvolená masérka, ktorú si zvolíte online. Následne Vás personál požiada, aby ste sa osprchovali v našej sprche. Krásna masérka Vás zavedie do miestnosti, kde na Vás čaká príjemná atmosféra krásnych vôní, tlmeného svetla sviečok a tantrickej hudby. Každý program sa začína namaste rituálom – vzdanie úcty telu. Na vás je už len aby ste sa uvoľnili a užívali si prítomný okamih, ktorý vás nabije energiou a prinesie nielen sexuálne uspokojenie.

tantra masérka

Ide o celotelovú masáž, pričom si smiete vybrať zo širokej ponuky programov, napr. klasická tantrická masáž, ktorá zahŕňa aj masáž intímnych častí tela, Body tantrická masáž, kde sa ako prostriedok masáže využíva celé telo masérky, vzájomná body tantrická masáž pre aktívnejších, tantrická masáž Rain mutual, tantrická masáž pre páry, a omnoho viac. Po skončení programu máte možnosť oddýchnuť si a vstrebať všetky pocity z danej masáže. Taktiež aj na konci máte k dispozícii našu sprchu. Pri odchode Vás obdaríme darčekom a budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.