Podporte Slovenské značky


Všetci dobre vieme, že byť podnikateľom alebo podnikateľkou na Slovensku vôbec nie je jednoduché. To platí najmä ak sa predmet podnikania týka výroby a/alebo predaja nejakých produktov. Keďže ručná výroba je oveľa náročnejšia ako masová produkcia, produkty od týchto značiek bývajú o to drahšie. Tieto značky sa však v tomto nemôžu rovnať s veľkoobchodnými reťazcami, ktoré všetko produkujú vo veľkých množstvách, vo fabrikách za pomoci rôznych prístrojov a majú k dispozícii oveľa väčšiu pracovnú silu. Aj preto sa veľmi kladie dôraz na vedomejšie nakupovanie a my, ako konzumenti, sme nabádaní k tomu, aby sme si dobre rozmysleli, koho našimi nákupnými rozhodnutiami podporujeme.

šitie

Tieto rozhodnutia sa môžu týkať módy, potravín, doplnkov a v podstate všetkého, čo sa bežne dá kúpiť. Tu sa teda ponúka otázka, koho chceme našimi nákupmi naozaj podporiť? Malých lokálnych výrobcov, ktorí vám budú naozaj vďační za každý nákup a podporu, alebo veľké korporáty, ktoré si vás ani len nevšimnú?Pokiaľ ste v situácii, že je pre vás možné podporiť slovenské značky aj na úkor vyššej ceny produktov, v tom prípade vás určite oslovia Slovenské legíny značky Allsort. Je to značka dámskeho oblečenia Slovenskej výroby, kde okrem legín nájdete aj mikiny a kardigány, šortky, tričká, plavky aj doplnky.

čierne legíny

Ak teda hľadáte štýlové a kvalitné oblečenie Slovenskej výroby s rýchlym dodaním, ste na správnom mieste. Veľkosti sa pohybujú v rozmedzí XS až po XL, a teda nech ste akejkoľvek postavy, určite si vyberiete. Pri produktoch sú taktiež uvedené rozmery každého kúska, no v prípade, že by vám to, čo ste si objednali nesadlo, máte k dispozícií výmenu tovaru do 14 dní zdarma na objednávky nad 29€. Legíny aj šortky sú šité tak, aby vytvárali push-up efekt, ktorý nadvihne a tvaruje zadok. V ponuke nájdete aj podšité legíny do chladnejšieho počasia alebo plavky vyrobené z funkčného materiálu s UV filtrom 50.