Kompresor ryobi r18i 0 do každej rodiny.


Pneumatiky na našich autách musíme prezúvať dvakrát do roka, v prípade defektu aj viackrát. Niekto sa v tomto smere obracia radšej na pneuservisy, kde máme záruku, že to bude urobené naozaj profesionálne, avšak tí šikovnejší si vedia prezuť pneumatiky aj sami a zadarmo. V podstate to nie je nič ťažké, ak vieme, ako postupovať a ak máme k dispozícií to správne náradie. Takto si viete tiež sami opraviť napríklad defekt pneumatík. A na čo by tiež mal myslieť každý majiteľ auta, je tlak v pneumatikách. Správne nafúkané pneumatiky sú základom pre komfortnú a hlavne bezpečnú jazdu. Ak nie je pneumatika dostatočne nafúkaná alebo má naopak vzduchu až príliš, spôsobuje to jednak opotrebenie pneumatiky, nesprávna priľnavosť kolesa k vozovke a stým spojené nebezpečenstvo nehody, zvýšená spotreba paliva a tiež riziko defektu.

Pneu

Mali by sme si teda správny tlak v pneumatikách neustále kontrolovať pomocou tlakomera. Kontrolu aj dofúkanie môžeme realizovať na benzínovej pumpe, ale samozrejme pri správnom vybavení to dokážeme urobiť aj doma. K tomu vám poslúži ryobi r18i 0 aku kompresor z eshopu dmnaradie.sk. Vysokotlakové nafukovanie pneumatík a iných predmetov, od bazénov po bicykle zvládne na jednotku. Za 65 Eur môže byť u vás doma so zárukou 24 mesiacov.

Defekt

Vyznačuje sa ľahkým použitím, ovládacie prvky prístroj automaticky vypínajú pri zvolenom tlaku a talk je tiež zobrazený na digitálnom displeji pre presnosť nafukovania. Hadica so samostatným výstupom na režim vyfukovania. Prepínač vysokého a nízkeho tlaku. Toto všetko robí aku kompresor ryobi r18i 0 naozaj nenahraditeľným pomocníkom pri akomkoľvek nafukovaní a sfukovaní. Stavte na kvalitu a výkonnosť. Na stránke dmnarádie.sk nájdete mnohé iné produkty značky ryobi, ktoré potešia nielen vašu domácnosť, ale aj peňaženku.