Aplikácia a umelec v roku 2018


Ak sa radíte medzi umelcov alebo len milujete umenie a vašou silnou stránkou je kreativita, určite Vás poteší zoznam aplikácii, ktoré by ste si mali nainštalovať. Súčasná doba nám ponúka milióny užitočných aplikácii, ktoré si dokážeme nainštalovať na rôznych zariadeniach.

interiré

1.      SketchBook Pro Android Tablet
Známa spoločnosť Autodesk, ktorá má pod sebou aj najznámejší softvér pre architektov – Autocad, stojí za vznikom tejto aplikácie. Sketchbook Pro je jedna z najlepších aplikácií na kreslenie. K dispozícii je tu množstvo druhov štetcov a iných nástrojov a tri vrstvy.

2.      Infinite Design
Infinte Design patrí medzi grafické editory a svojou kvalitou sa radí skôr k počítačovým programom. Obsahuje viac vrstiev ako Sketchbook Pro a takisto rôzne vizuálne efekty spolu s režimami symetrie. Jej najzaujímavejšou vychytávkou je podpora formátov ako napríklad PSD, JPG a PNG. 

3.      Isopix
Táto aplikácia je Pixel Art Editor, čiže Vám umožňuje skladať a upravovať obrázky po jednotlivých pixeloch. Perfektne sa to hodí pre vytváranie nejakého loga alebo upravovanie ikon.

4.      Pixlr Express
Pixlr Express je zasa editor fotografií ale taktiež od spoločnosti Autodesk. Obsahuje prehľadné rozhranie pre používateľa a takisto Vás prekvapí jeho množstvo nástrojov, efektov a funkcií. Radí sa medzi najlepšie a v dnešnom svete Facebooku a Instagramu je nevyhnutý. Jedinou nevýhodou tejto aplikácie je, že na stiahnutie väčšiny efektov potrebujete internetové pripojenie.   

aplikace

5.      Homestyler
Ak máte radi navrhovanie interiérov alebo potrebujete navrhnúť svoj vlastný, toto je aplikácia presne pre Vás. Pomocou mriežky si tu určíte interiérový priestor, v ktorom budete pracovať a už len vyberáte jednotlivé prvky nábytku a farby z rozmanitej knižnice hotových doplnkov interiéru. Dostanete tak trojrozmerný návrh, ktorý buď použijete pre svoje vlastné bývanie alebo sa len jednoducho môžete vyblázniť.