Ready-made firmy na predaj pre úspešný začiatok Vášho podnikania.


Ak sa už nejaký ten čas pohrávate s myšlienkou založiť si firmu a začať podnikať, ale všetky tie predpisy, nariadenie a zložité zákony Vás od toho odrádzajú, máme pre Vás elegantné riešenie, ready-made firmy na predaj, ktoré Vám zaručene pomôžu a uľahčia život už na začiatku Vášho podnikania. Ready made firmy, čiže firmy na predaj sú pripravené a založené práve za týmto účelom. Pri výbere ready-made firmy musíte mať ale na zreteli o aký druh podnikanie sa vo Vašom prípade jedná a aj to, či budete, alebo nebudete platcom DPH, prípadne aj druh obchodnej činnosti Vami zamýšľanej firmy. Ak máte tieto otázky zodpovedané, môžete sa smelo vrhnúť na kúpu firmy a podľa svojich vlastných požiadaviek si vybrať vyhovujúcu firmu.

Ready-made firmy pre Váš začiatok.

Ready-made firmy majú oproti novozaloženej firme množstvo neprehliadnuteľných výhod:

  • sú zapísané v obchodnom registri – majú pridelené IČO,
  • sú registrované pre daň z príjmov – majú pridelené DIČ,
  • ich základné imanie je splatené v plnom rozsahu,
  • existuje zmluvné garancia, že spoločnosť nemá žiadne záväzky,
  • sú pripravené na rýchly prevod a v neposlednom rade všetky potrebné dokumenty sú už pripravené advokátom.

Tak ako vždy a všade dôležitou otázkou sú peniaze, čiže cena. Cena ready-made firmy na predaj je závislá od toho, či je, alebo nie je firma platcom DPH a taktiež od sídla firmy. Pokiaľ sa jedná o výber sídla Vašej firmy, môžete si ho vybrať samostatne, ale môžete to taktiež nechať na nás. Ak Vaša firma nepotrebuje skutočné kamenné sídlo, máme pre Vás ponuku, ktorá Vám najmä pri začiatku podnikania dokáže ušetriť nemalé finančné prostriedky. Ponúkame Vám možnosť virtuálneho sídla Vašej firmy. Virtuálne sídlo, nie len, že znižuje náklady na kúpu, či prenájom potrebnej nehnuteľnosti, preberaním pošty, ale pomôže Vám aj oddeliť súkromný a pracovný život.

Ready-made firma bez zbytočných prieťahov.

Úspech podnikania je okrem iného založený aj na tom, kto príde skôr s lepším nápadom, lepšou ponukou, lepším výrobkom, proste „Kto skôr príde, ten skôr berie!“, ako sa hovorí a preto sa nezdržujte vecami, ktoré za Vás môžu zariadiť iný. Rýchlosť s akou môžete začať podnikať vďaka ready-made firmy na predaj je bezkonkurenčná a v mene spoločnosti môžete podnikať v podstate okamžite po podpise potrebných dokumentov.