Prečo by súkromie malo byť vašou najdôležitejšou obavou z online sveta?


Ak ste si tiež všimli, že váš prehliadač nie je tak rýchly ako predtým, keď ste bombardovaní s titulkom o falošných novinkách, mali by ste vedieť, že sú všetky spojené.

klíč

Ghoster je adblocker ochrany súkromia, ktorý používateľom poskytuje najčistejšie, najrýchlejšie a najbezpečnejšie prehliadanie internetu. Náš nástroj využíva technológiu zablokovania a technológiu antitracking s podporou technológie AI spolu s našim zabudovaným blokátorom reklamy, ktorý zastavuje sledovanie, blokuje reklamy a chráni súkromie používateľov.

Na rozdiel od Ghostera, väčšina štandardných ad-blokátorov blokuje iba reklamy. Robia to tak, že blokujú požiadavky, ktoré webové stránky robia, ktoré by mohli sťahovať reklamu. Ak to chcete urobiť, ad-blokátory používajú zoznam pravidiel, známych aj ako zoznamy filtrov, ktoré sa používajú na určenie, či môže byť požiadavka načítanie reklamy. Takto funguje väčšina blokátorov reklám a v skutočnosti funguje aj funkcia rozšíreného blokovania reklám Ghostery.

eshop

Spoločnosť Ghosters však podniká niekoľko krokov, ktoré presahujú tento jednoduchý prístup nielen k zablokovaniu reklám, ale aj k zablokovaniu tretej strany, ktorá zahŕňa analytické služby, marketingové nástroje, prehrávače zvuku / videa a všetky ostatné technológie, ktoré načítavajú obsah a zhromažďujú údaje o používateľoch. Spoločnosť Ghostery to robí s našimi funkciami Enhanced Antitracking a Smart Blocking, ktoré využívajú AI na inteligentné zablokovanie sledovačov, odstránenie akýchkoľvek osobných údajov, ktoré môžu vysielať, optimalizáciu výkonu stránok a zabezpečenie ochrany osobných údajov. Spolu s vstavaným adblockerom tieto technológie robia z Ghosteriu najkomplexnejší nástroj na ochranu súkromia a adblokovania.
 
Aké informácie sa sledujú na webových stránkach a prečo je užitočné pre tých, ktorí ich zhromažďujú? Ako sa porovná s tým, aké sociálne siete médií ako Facebook robia?

marketing

Sledovatelia na webových stránkach starostlivo zaznamenávajú každý krok on-line spotrebiteľa a zhromažďujú množstvo osobných informácií, ktoré môžu byť použité na vyvodenie záverov o nakupovaní, finančnej situácii, politickom a náboženskom presvedčení jednotlivca. Môžu tiež zhromažďovať mimoriadne súkromné ​​zdravotné informácie, napríklad vašu sexuálnu orientáciu a ak ste vykonali test HIV.