Odhoď zábrany!


Hlavne na takých bujarých rozlúčkach so slobodou sa často rozprávajú sexuálne zážitky. O tom, čo zažili väčšinou sa nekonkretizuje, že s ktorou danou slečnou majú tento zážitok, aby si náhodou nezávideli alebo sa nedozvedeli to, čo nechcú. Svoje zážitky opradú rôznymi prirovnaniami a samozrejme, že trochu aj zveličia to, čo zažili. A ty len sedíš a nemáš, čo povedať. Keď tak rozmýšľaš tvoj sexuálny život je oproti tvojim kamarátom dosť nudný a nezaujímavý. To všetko, čo oni zažili sa ti akurát tak snívalo a nie, že by si to mal prežiť. Si z toho smutný, no nevidíš východisko.

nature-3055961_1920

Tvoji kamaráti porozprávali toho naozaj hodne a ty nemáš čím prispieť? Máš si niečo vymyslieť alebo radšej ostať ticho? Hanbíš sa, že za celý svoj život si mal len tak málo sexuálnych partneriek? A navyše si s nimi nič také perfektné nezažil? Sex bol vždy len taký nudný alebo skôr z povinnosti?

Je na čase to zmeniť, aby si nabudúce mal o čom rozprávať aj ty. Vyhľadaj si sex ponuky a nájdi si vyvolenú alebo viac vyvolených, s ktorými stráviš nezabudnuteľné chvíle, o ktoré sa budeš chcieť, čo najskôr podeliť so svojou partiou. Nebudú to len také obyčajné zážitky, ale zážitky a skúsenosti na celý život. Budeš ich využívať aj napríklad vo svojej práci, lebo aj tam sa často debata zvrhne na túto tému.

people-3243831_1920

Už sa tešíš ako pôjdeš na najbližšiu rozlúčku so slobodou alebo nejakú akciu a budeš vyprávať svojim priateľom tie neuveriteľné zážitky? Nevieš sa dočkať, že?

Ešte si ich radšej nastrádaj celkom dosť, aby ti nedošla niť a tvoja partia ťa bude celý večer so zatajeným dychom počúvať. Priam ti budú závidieť, tak ako si naposledy závidel ty im ich sexuálny život. Teraz sa karta obráti a budú na teba hľadieť s rešpektom. Pokojne povedz, že zážitky si mal aj minule, ale nechcel si sa príliš vychvaľovať. Veď na tom až tak nezáleží. Teraz môžeš byť spokojný.