Oblečenie na príležitosti


Všetci sa ľúbime pekne a štýlovo obliekať. Viete, čo si máte obliecť na rôzne príležitosti? Nie každý dostal dar, že vie aj pekne skombinovať farby a štýly svojho oblečenia. Mnohí to preháňajú s farbami, vzormi alebo aj s kúskami, ktoré im nepristanú. Myslíte si, že sa viete vhodne obliekať?

 

na každý deň

 

Móda pre deti

Deti tiež môžete vyobliekať. Budú vyzerať rozkošne a ostatné mamičky vám budú závidieť, že máte tak pekne oblečené dieťatko. Dievčatku môžete obliecť tutu sukničku, ktorá sa stala čoraz obľúbenejšia u malých slečien. Pre chlapčeka sú tu rôzne traky, motýliky, čiapočky či klobúčiky. Veľmi skvelým doplnkom sú aj nové tenisky. Malé nožičky sa v nich budú cítiť neskutočne dobre.

 

Móda na spoločenskú udalosť

Ak sa chystáte na významnú spoločenskú udalosť, výber vhodného oblečenia nenechávajte na poslednú chvíľu. Potrebujete si veľmi dobre premyslieť, aké spoločenské šaty si vyberiete, aké módne doplnky k nim zvolíte alebo aj aké topánky si obujete. Významnou súčasťou každých spoločenských šiat je aj spoločenský účes. Ten si u kaderníčky musíte objednať a aspoň raz vám ho musí vyskúšať vopred. Muži majú jednoduchšie obliekanie, no košeľa alebo kravata by mala ladiť s vašimi šatami alebo módnymi doplnkami. Pekný oblek je tmavomodrý s jemnými prúžkami a s bielou košeľou. V tom by váš muž zažiaril.

 

detská móda

 

Móda na každý deň

Idete len na prechádzku, do mesta na poprezeranie obchodíkov alebo do svojho zamestnania? Tu je výber vhodného oblečenia dosť širší. Môžete sa obliecť športovo, elegantne alebo skombinovať športovo-elegantnú módu. Hlavne sa musíte vo svojom outfite cítiť naozaj pohodlne a príjemne. Svoje staré nohavice, ktoré poriadne nezapnete vyhoďte preč z vašej šatníkovej skrini. Zaberajú vám tam len miesto a už si ich na seba nikdy neoblečiete. Staršie tričká obmeňte za nejaké pekné nové kúsky z vášho obľúbeného obchodu.