Najväčšie módne katastrofy


V móde celého sveta sa občas uchytia aj také kúsky, ktoré nie sú vždy podľa našej chuti a nepolahodia moc našim očiam. Avšak tak rýchlo ako vzniknú sa na ne aj zabudne. Potom sú tu však také, ktoré sa vo svete módy uchytia aj napriek tomu, že nie sú práve najkrajšie. Dostanú sa do toho neustáleho kolobehu, a zrazu ich môžeme spozorovať vo všetkých obchodoch a butikoch v nákupných centrách.
Toto sú niektoré z nich:

džíny

  1. Stiahnuté nohavice

Toto bolo istú chvíľu naozaj uchyteným trendom hlavne tínedžerských chlapcov, ktorí sa chceli podobať na svojich idolov. Teda hlavne na hiphoperov a raperov, ktorí pokladali tento kúsok za štýlovejší a typický pre ich štýl hudby. Našťastie tento trend už zo scény zmizol.

  1. Highlighterom ožiarená tvár

V dnešnej dobe sa tento kúsok kozmetiky vracia späť do drogérií a kozmetických predajní. V minulosti sa však používal tiež. No nie tak ako dnes. Dnes si ženy aplikujú highlighter na tie miesta, ktoré naozaj potom dokážu dodať šmrnc ženskej tvári. V minulosti však chceli mať rozžiarenú celú tvár, a tak používali highlighter na každú časť pokožky.

  1. Tepláková súprava

Teraz nemám na mysli teplákové súpravy, ktoré sa používajú dnes, ale naopak súpravy, ktoré sa skladali zo zvoncových teplákov, a rozťahanej mikiny. Tieto súpravy dokázali hlavne ženám veľmi nepekne zdeformovať postavu, a preto sa našťastie strihy týchto kúskov oblečenia zmenili tak, aby našu postavu práve naopak zvýraznili.

teplákvá souprava

  1. Vypchávky na ramenách

Tento trend bol veľmi populárny u žien, či už v sakách, alebo dokonca aj v šatách. Avšak takisto vedeli nie práve pekne zvýrazniť ženské krivky.

  1. Trvalá

Pred niekoľkými desiatkami rokov bol tento vlasový trend naozaj populárny tak ako u žien, aj u mužov. Dnes sa však pokladá za niečo, čo krásu vlasov nezvýrazňuje, ale naopak ju potláča.
 
A čo považujete za módne katastrofy vy?