Luxusné sprchové kúty so sklenenou zástenou


Moderné riešenie sprchových kútov

Mnohí máme ešte v pamäti klasické rámové, väčšinou hliníkové alebo kovové sprchovacie kúty, ktoré síce na samom začiatku vyzerali pôsobivo, ale časom sa nečistoty, vlhkosť usádzali v ich spojoch a postupne sa rámy sprchovacieho kúta menili k horšiemu. Hygienu a sanitáciu bolo zložité udržiavať, sprchovacie kúty sa časom stávali zanedbané a nefunkčné.

Ich moderné, luxusné a až priam nadčasové náhrady vo forme skla sú vynikajúcim riešením, ktoré poskytuje kúpeľni dokonalú čistotu, vzdušný priestor, dostatok miesta, presvetlenie, eleganciu a luxus. A to všetko aj vrátane jednoduchej údržby a skutočne dlhej životnosti.

bathroom-1336165_640

Sklenené zásteny v kúpeľni

Sklenena zastena Lmmont ponúka riešenie, ktoré je ideálne pre každý typ kúpeľne, bez ohľadu na jej veľkosť, členenie a jej organizáciu. Sklenenou zástenou vytvoríte elegantnú walk in sprchu, čo znamená sprchový kút bez sprchovej vaničky – otvorená plocha bez zábran, vhodná aj pre seniorov. Táto forma sprchovacieho kúta je najmodernejším ponúkaným riešením, pôsobí mimoriadne čisto, je bez zbytočných rámov a spojov, ľahko sa udržiava a vytvára elegantný vzhľad kúpeľne. Riešenie je vhodné aj do menších kúpeľní, ušetrí Vám veľa miestu a vytvorí dostatok priestoru pre sprchovací kút.

Sklenené zásteny vo všeobecnosti vytvárajú pocit väčšieho a svetlejšieho priestoru, nie sú ohraničené, majú ľahký prístup k sprchovaciemu kútu a sú hlavne bezpečné.

Dajú sa využiť aj ako forma zásteny vo vani, kde sú v porovnaní so závesmi omnoho viac elegantnejšie a samozrejme aj funkčnejšie.

Špeciálne tvrdené sklo, v niektorých prípadoch aj s úpravou proti usadzovaniu vodného kameňa je zárukou spoľahlivosti, kvality a najmä požadovanej bezpečnosti pri používaní.

bathroom-2132342_640

Intimita sprchovacieho kúta

Kúpeľňu máme všetci radi upratanú, čistú, priestrannú a hlavne peknú. Intimita priestoru je takisto dôležitá, osobná hygiena je výsostne intímna záležitosť.

Ponúkané typy sklenenej zásteny umožňujú široký výber sklenených plôch s viacerými povrchovými úpravami, napríklad aj matné alebo s vlastnými vzormi, ktoré vytvoria dokonalý pocit súkromia.

Dokonalý ponúkaný servis je aj vrátane zamerania a montáže – sú to rovnako dôležité prvky ako výber tvarov, farieb, povrchových úprav a celkového riešenia.