Iný druh masáže


Kladiete si otázku v čom sa tantrická masáž odlišuje od klasickej masáže? Táto masáž vám dokáže priniesť vzrušenie a väčšie uspokojenie, pôžitok. Tak ako sa vám uľaví po vašej fyzickej stránke, oddýchnutí sa budete cítiť aj po tej psychickej. Pocítite nával novej energie a to aj sexuálnej.

masáž

Tantra masér alebo masérka sa s vami najprv zladí na energetickej rovine, aby sa uvoľnilo medzi vami napätie, a vy ste si tak mohli viac užívať jej dotyky. Prejde všetky oblasti vášho tela začínajúc práve hlavou, až sa nakoniec dostane až k intímnym partiám. Na vašu osobnú žiadosť nemusí masáž tejto oblasti prebehnúť, avšak môžete si tým prehĺbiť váš osobný zážitok. Počas celého priebehu masáže vám masér dáva pokyny na pretočenie a riadi vás tak, aby ste si ju vychutnali čo najviac.

Tantrická masáž sa zaoberá skúmaním sexuality, avšak bez pohlavného aktu. Ide čisto o profesionálnu záležitosť, pri ktorej ste hlavným objektom práve vy. Môže pomôcť so zoznámením sa s vlastným telom, teda prehĺbenie citlivosti.

Jej účinky majú aj zdravotný charakter. Dokáže pomôcť s poruchami erekcie alebo prostaty, s bolesťami pociťovanými pri sexe, zbavuje telo napätia, podporuje obehový systém a pomáha vám nájsť cestu k sebe samému.

tantrická masáž

Tento druh masáže je dokonca veľmi obľúbený práve v partnerstvách. Teda pomocou nej sa partneri navzájom lepšie spoznávajú na inej energetickej úrovni, prehlbuje sa ich duševné spojenie a objavujú sami seba navzájom. Zbavujú sa ostychu z nahoty a prehlbujú svoju vzájomnú dôveru vo vzťahu.

Ak vás tantra zaujala a radi skúšate nové veci, smelo do toho. Oľutovať nemáte čo, keďže vám to môže len a len pomôcť. Treba sa však zveriť do rúk overenému a odporúčanému tantra masérovi alebo masérke. Tí na vás môžu použiť špeciálne zaujímavé praktiky, ktoré váš zážitok o to viac znásobia. A ak stále váhate aj napriek tomu, že vás to láka, choďte do toho s niekým, či už priateľom alebo kamarátkou.