Letom svetom


Je teplo 27 stupňov dala som si trochu tzv. športu síce chôdza ale zaslúžená . Bola som v parku na morušu a na štiav poľnú milujem letný čas vychutnávam si ho plnými dúškami. Chcela by som žiť v destinácii kde je stále teplo. Ale postate je dobré že sa to ročné obdobie strieda že jar aj leto potom jeseň a zima tým je to zaujímavé. Čo sa týka športu teraz je najlepšie vonku nie sú až také pekelné horúčavy ako budú keď je tak nad 35 stupňov takmer 40 to je peklo. Jasné že južné krajiny majú aj viac . Neviem či nebude na večer búrka je veľmi prehriatý vzduch. Nahodila som plávky trochu ležérne. konečne piatok dnes som si dala taký akože oddychový čas aj keď som si sadla k písaniu článku . Aspoň jeden dnes. Zajtra pôjdem voliť a čaká ma kopa roboty. čiže neviem či tu budem. ja keď budem mať viac voľna zoberiem karimatku a krém na opaľovanie a pôjdem na miesto kde budem mať relatívne kľud asi do parku sa opaľovať.

letná jazda

Len je trochu horšie že sú kliešte trochu riziko. Ale leto si treba užiť , vyformujte  si postavu do leta pohybom aj stravu. Dnes som bola v obchode ako zvyčajne potom voliť do EU ľudí. Obliekla som nové rifľové šaty modré mini k tomu žltý náramok ďalej srdiečkové dlhé náušnice a bordové šľapky. Na večer zašportovať ja to tak robím že dám prať a potom hodinu a pol cvičím príjemné a užitočné zároveň. Chcem sa lepšie dostať do formy než som. Už sa budem viac venovať sebe jasné že písaniu článkov. Viete čo išla by som na takú dobrú túru len ako si je každý zaneprázdnený nevieme vôbec žiť len prežívame. Veď si všímajme ako populácia starne čo dosť často dávajú do éteru média neviem síce skadiaľ to berú ale sa mi to zdá prehnané . veď je ľudí prebytok a každú chvíľu vidieť ženu buď že čaká napr. aj minule som videla jednu športovala a mala brucho tehotenské to je len jedna.

uži si letné dni

Aj budúce mamičky by mali pokiaľ im to dovolí lekár športovať. Je hrozné keď sa mladé ženy opustia a zanedbajú. Mám knihu Formovanie do krásy myslím si že treba sa držať určitých pravidiel dôležitý je pohyb ale aj strava. Pôjdem upratovať aj nástenku robiť a pod. Mamku zoberiem na večer von na lavičku lebo teraz je veľmi teplo. Mala som síce omnoho viac na pláne ale kvôli voľbám som to trochu upravila. Zajtra si pôjdem asi zabehať von poobede uvidím aké bude počasie lebo hlásia búrky. Urobím letný prievan dám tomu srdce tzv. letný nádych ktorý každého očarí . Idem na to nebudem sedieť nečinne ako vo filme Hriešny tanec. Baby nebude sedieť v kúte. Mám rada veselosť aj hravosť v lete. Vo všetkom som kreatívna a zato ma majú ľudia radi. Úsmevom do toho majme sa radi. Ja píšem zo píšem ako sa hovorí čo na srdci to na jazyku.