Doplnky stravy treba užívať s rozvahou


Organizmus človeka sa musí vyrovnávať s rozličnými vplyvmi, reaguje na to, čo zjeme, vypijeme, ale aj na vplyv vonkajších faktorov, ktoré sú čoraz viac negatívne. Stres, nezdravá strava a škodlivé látky v ovzduší či v okolitej prírode sa podpisujú na stave našich orgánov, ktoré trpia, ak im nepomôžeme so všetkým sa vyrovnať. Na tieto účely sú na trhu k dispozícii výživové doplnky.

Čerstvé ovocie je nenahraditeľné

Protizápalové účinky liečiv či doplnkov stravy sú dôležité na podporu prirodzenej schopnosti organizmu odolávať všetkým typom zápalov, astme, plesňovým ochoreniam čriev, zápchy, pomáhajú s detoxikáciou, krvným obehom, zlepšujú psychický stav a zvyšujú energiu, pozornosť, a tiež koncentráciu. Uvoľňujú aj svalové kŕče, odbúravajú stres či podporujú fyzickú výkonnosť. Jedným z nich je ANATOMAX STAR, ktorý sa dá užívať ako protivírusový, protizápalový, antibakteriálny, cytostatický, protinádorový, imunostimulačný alebo diuretický prostriedok.

Tento výživový doplnok je prírodného charakteru, ktorý však lekári neodporúčajú deťom, tehotným ani dojčiacim ženám, ale ani ako náhradu pestrej stravy. Takisto by ste nemali prekročiť odporúčanú dennú dávku a podávať deťom ich môžete až od veku troch rokov. Užívatelia si anatomax star jeho účinky pochvaľujú, hlavne ak ich trápili napríklad gastrointestinálne ťažkosti, neustávali nepríjemné a bolestivé svalové kŕče, bolesti kĺbov, ich zápalov, pri rozličných poraneniach a zápaloch v tele, takisto bojujú proti alergiám, baktériám aj majú výrazné antioxidačné účinky.

Po doplnkoch stravy siahajme len striedmo

V tomto výživovom doplnku môžete nájsť kôru z mačacieho pazúra, vitamín C, ryžovú múčku či protihrudkovú látku, oxid kremičitý a podobne. V jednej želatínovej kapsule sa ukrýva referenčné množstvo denného príjmu minerálnych látok a vitamínov. Podstatu neustupujúceho problému treba konzultovať s odborným lekárom, ktorý stanoví diagnózu. Následne je aj liečba oveľa jednoduchšia. Základom zdravia je však pestrá strava, založená na množstve surovej zeleniny a ovocia.