Ako vylepšiť byt?


Nikdy som nebola technický typ. Nezaujímali ma veci okolo stavieb a v podstate nič praktické, čo bolo okolo mňa, ma absoltúne netrápilo. Proste som bola taká, takže som to jednoducho neriešila a išlo to mimo mňa. Nakoniec mi však došlo, že som urobila veľmi veľkú chybu, keď som to nechala zájsť až tak ďaleko. Vedela som, že niektoré veci sú proste ťažšie a robí sa na nich oveľa ťažšie, ako by ste možno čakali. Ale na druhej strane, bola som žena a viac mi záležalo na tom, ako veci vyzerajú a nie na tom, ako fungujú. Dávalo to nejaký zmysel? Možno áno, možno nie.

trubice

Môžem niečo urobiť?
Vždy sa dá niečo urobiť, s niečím pomôcť, na niečo sa zamerať. Lenžez mnohým ľuďom sa nechce a ja som nebola z tých svetlých výnimiek ľudí, ktorí veľmi radi robia všetko, čo ich nebaví. Ja som sa rada zaoberala svojimi vecami a nechcelo sa mi robiť nič navyše. Vedela som, že to nie je správne, ale nevedela som si pomôcť. Chcela som len, aby veci pekne vyzerali a ostatné ma zase až tak veľmi netrápilo. Teraz už išlo len o to, aby som sa pozrela na maličkosti, ktoré sú okolo mňa a aj na to, prečo je to vlastne okolo mňa.

světlo trubice

Máš na starosť svetlá
Môj manžel vedel, že nie som na také veci, preto mi dal na starosť osvetlenie, ktoré by malo moje problémy oveľa viac vylepšiť. Vedela som, že niekedy je to oveľa jednoduchšie, ako by ste si možno mysleli, ale ja som sa rozhodla, že predsa len urobím niečo navyše, a preto som sa rozhodla, že to najlepšie bude, keď sa začnem orientovať na led trubice. Viem, že to mmožno znie smiešne a možno aj trochu ako pritiahnuté za vlasy, ale mňa táto technológia proste zaujala a vedela som, že to bude to najlepšie, čo môžem pre náš domov urobiť. Už som teda na nič nečakala a urobila všetko, čo bolo v mojich silách. Chcela som, aby bolo všetko perfektné, takže som už nemala na čo čakať.