Monart_bags


Vďaka internetu si vybavíme v dnešnej dobe už skutočne všetko. Zaplatíme účty, objednáme sa k doktorovi či nakúpime potraviny a oblečenie. Práve s módnymi produktmi je obrovské množstvo eshopov. Niekedy nevieme, odkiaľ objednať. Výhodou takéhoto nakupovania je, že vyberať môžete v pohodlí domova s kávou v ruke, v podstate kedykoľvek v priebehu dňa. Často vám ponúkajú výhodné zľavy na narodeniny či Vianoce. Pri odbere noviniek na väčšine internetových portálov získate uvítaciu zľavu v podobe niekoľkých percent. Nevýhodou je samozrejme, že kupované oblečenie či topánky si nemôžete vyskúšať. Dnes však máte právo svoj tovar do mesiaca vrátiť bez poplatku. Máte ale zas väčšie množstvo výberu a ceny na viacerých eshopoch môžete porovnať a vybrať si tak najlacnejšiu verziu. Dostať nevhodnú veľkosť sa vám nemôže stať pri objednávaní kabeliek. Vtedy sa rozhodujete len podľa vášho vkusu.

silueta
 
Monart_bags                          Na trh prišla nová značka kabeliek Monart_bags. Ak vám nie je známa nemusíte sa čudovať. Svoje produkty ponúkajú iba na instagrame a Facebooku, kde majú vytvorený eshop. Ide o kvalitný tovar. Kabelky sú z kože a vyrábané mladým tímom ľudí, ktorý túto značku založili. V ponuke majú tiež niekoľko peňaženiek.

kabelka
 
Modely                                    Medzi najobľúbenejšie modely patrí krásny jednoduchý ruksak Mia. Tie sú teraz medzi ženami veľmi obľúbené. Štýlové, praktické a neničia chrbticu. Hodí sa skôr k elegantnému outfitu. Ďalším neprehliadnuteľným kúskom je Sofia. Malá kabelka na najnutnejšie potrebné veci okrúhleho tvaru. Ale jedna z najkrajších aké môžete zohnať. Na vašu požiadavku vám vytvoria farbu a vzor, po akom túžite. Jedna z rady väčších kabeliek hodiacich sa na nosenie do roboty je elegantná Emily. Výrazná je najmä rukoväť. Namiesto bežného pútka obsahuje železnú obruč. Peňaženky sú zatiaľ len v jednej edícií a to Dolly.