Postele a matrace tiež prechádzajú vývojom


Dobre vyspatý a oddýchnutý človek je schopný plnohodnotne a sústredene pracovať celý deň bez pocitu únavy. Na to je však potrebná vhodná posteľ a kvalitný matrac, na ktorom trávime celú noc a ktorého tvar je pre zdravý odpočinok dôležitý.

Pri výbere matraca máme častokrát hlavu v smútku, pretože na trhu je matracov na mieru Segum široká ponuka týchto výrobkov a orientovať sa v nich je niekedy dosť ťažké. Sú vyrobené z prírodných, ale aj umelých materiálov, majú rôznu hrúbku a aj tvrdosť v niekoľkých stupňoch, takže pri ich výbere sa v mnohých prípadoch musíme obrátiť na odborníkov v tejto oblasti. Jednou z nich je firma SEGUM, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1992 a má už bohaté skúsenosti s ich predajom. Vyrábajú matrace z prírodných materiálov na mieru podľa požiadaviek zákazníka, ale nepýtajú si za to žiadne príplatky. Ich výrobky zodpovedajú ortopedickým požiadavkám s antibakteriálnou úpravou vhodnou aj pre alergikov.

1_7_lbYydmnaNN0SFRA9yiyw

Ako sme spomínali, aj móda postelí sa mení, ľudia v súčasnosti čoraz viac inklinujú k vysokým posteliam, lebo ponúkajú viac komfortu pri spánku, a k nim sú potrebné aj hrubé matrace. SEGUM je spoločnosť, ktorá dbá na kvalitu svojich výrobkov a zároveň aj na prístupnosť cien pre široký okruh zákazníkov. Svoje podnikové predajne má firma v troch mestách na Slovensku, v Bratislave, Žiline a Senici. Tam si každý zo zákazníkov môže na vlastné oči a dotyk vyskúšať jednotlivé matrace a spolu s personálom si vyberú ten, ktorý im najviac vyhovuje.

bed-3700115_640

Na výber majú z dvoch typov: sendvičové a pružinové. Pružinové matrace sa delia na taštičkové a takzvané Bonell, a to podľa kvality a ortopedického efektu. Každý z nich je vyplnený antibakteriálnou penou Sanitized, ktorá je certifikovaná, vyrobená je vo Švajčiarsku a má výborné vlastnosti smerom ku kvalitnému spánku aj ľudí, ktorí trpia rôznymi alergiami. Všetky výrobky z dielne tejto firmy majú značku kvality, prepracovania a poctivého prístupu ku každému zákazníkovi, cenou sú takisto prístupné všetkým, a tak je ich dlhoročné pôsobenie na našom trhu vizitkou mnoho spokojných zákazníkov, ktorí sa k nim stále vracajú, lebo vedia, že tu dostanú pre svoj zdravý spánok len to najlepšie.