Či v lete, či v zime, mikina sa stále zíde!


Panske mikiny na zips sú rozhodne stále veľmi obľúbeným a aj noseným kúskom. Na trhu sú k dispozícii mnohé rôzne modely, značkové i neznačkové. Kvalitné materiály a strihy nájdete napríklad v značkovom obchode BIGSTAR, ktorý má v ponuke okrem svojich známych a žiadaných džínsov, aj ďalšie módne kúsky. Tričká i mikiny pre pánov tak môžete objednávať aj online a vybrať si z mnohých módnych kúskoch v e-shope.

Obliekanie nám má slúžiť v mnohých ohľadoch, každý rád nosí veci, ktoré mu sedia a najmä v ktorých sa cíti dobre. Niekto má rad konzervatívny štýl, iný zase preferuje moderné i odvážnejšie kúsky. Všetko by malo sedieť najmä s vašim komfortom a vyjadrením, avšak v určitých prípadoch treba dodržiavať i požadovaný štandard a bontón.

panske mikiny

Ležérny štýl je teraz skutočne in. Nie každý je s tým možno stotožnený, ale tepláková móda je stále na koni. Teplákové látky a tepláky ako také v rôznych prevedeniach a s luxusnejšími detailmi nie sú vôbec fauxe passe! Naopak sú trendom aj tejto jesene a jari 2022. Či už tepláky a teplákové nohavice alebo mikiny, všetko môžete pokojne nosiť a navzájom ladiť. Ak by ste predsa len neboli priam teplákovým fanúšikom nevadí! Stále je mnoho módnych trendov, ktoré môžete nasledovať. Veď kúpiť si nejaký ten nový kúsok, napríklad mikinu na zips, vám určite spraví radosť, obohatí váš šatník a zvýši vaše sebavedomie.

mikiny panske na zips

Mikiny sa skvele hodia aj k denimovým kúskom oblečenia. Denim je aj tento rok trendom a zdá sa, že trendom ešte aj dlhšie obdobie ostane. K akýmkoľvek džínsam alebo širokým nohaviciam, môžu aj páni nosiť mikinu. Tento rok sa bude nosiť aj tón v tóne a kvetinová potlač na pánskych kúskoch. Niektoré trendy sa teda ozaj vracajú.

Navštívte teda e-shop od BIGSTAR a pozrite si ponuku značkového pánskeho oblečenia, ktorá vás iste poteší dobrou kvalitou, pekným dizajnom a férovými cenami.